محصولات آزمایشگاهی

لام یک قطعه  شیشه ای نازک و مستطیل شکل است که برای بررسی میکروسکوپی نمونه ها مورد استفاده قرار می گیرد. لام هادارای سطحی کاملا صاف وشفاف هستند. به عبارت دیگر لام به عنوان یک پایه برای قرار دادن نمونه زیر میکروسکوپ استفاده می شود.جنس شیشه ای و شفافیت لام ها قابلیتی است که  آن ها را به عنوان پایه ای مناسب برای فیکس کردن انواع نمونه ها متمایز کرده است. به هر میزان شیشه لامی شفاف تر و تمیزتر باشد، کیفیت بالاتری خواهد داشت.

این ابزارها معمولا در بسته های ۵۰ و ۷۲ تایی موجودند و ابعاد آنها می تواند برای کاربردهای مختلف متفاوت باشد. به عنوان مثال ابعاد یک لام آزمایشگاهی ساده معمولی  ۲۵ × ۷۵ میلی ‌متر است ولی برای کاربردهای دیگر در ابعاد ۵۰ × ۷۵ میلی‌ متر، ۲۷ × ۴۶ میلی ‌متر و ابعاد  ۲۸ × ۴۸ میلی ‌متر نیز موجود هستند..

لامل یاCoverیک قطعه شیشه بسیارنازک جهت پوشاندن مقطع یک برش میکروسکوپی آماده سازی شده روی لام می باشد.دارای ابعاد استانداردمختلف است.

لامل 50*24بسته1000عددی-چینی

لامل50*24بسته1000 عددی-آلمانی

لامل24*24 چینی

لوپ یا ذره بین، یک عدسی با قدرت بزرگنمایی معین است. از لوپ جهت بزرگنمایی ومشاهده آسان ذرات یک جسم استفاده می کنند. این عدسی در یک فریم فلزی یا پلاستیکی ظریف جاسازی گردیده است. لوپ هابر اساس کیفیت عدسی،میزان درشت نمایی،و قطرعدسی دسته بندی می شوند.Loup

لوپ 10X ساده وLED دار

لوپ20X ساده وLED دار

لوپ30X ساده و LED دار

لوپ 10Xساده گوهرشناسی

پودرکاربراندومSiC

پودرکاربراندوم(سیلیسیوم کارباید/پودرسنباده)جهت سایش سطح نمونه های سنگ،فلز،شیشه، عدسی یانمونه کانه های فلزی بکار می رودSIC دارای دانه بندی برحسب مش های مختلف می باشد. بسته به کیفیت،نوع و میزان سایش از دانه بندی های ریز و درشت آن استفاده می شود.

پودرکاربراندوم مش60

پودر کاربراندوم مش 80

پودرکاربراندوم مش 100

پودرکاربراندوم مش 120

پودرکاربراندوم مش 180

پودرکاربراندوم مش 220

پودرکاربراندوم مش 280

پودرکاربراندوم مش 300

پودرکاربراندوم مش 320

پودرکاربراندوم مش400

پودرکاربراندوم مش 600

پودرکاربراندوم مش 800

1500   –  پودرکاربراندوم مش1000  – 1200

سل میکروفسیل

سل میکروفسیل ابزاری است برای نگهداری ومطالعه میکروفسیل ها، جنس آن ها می تواند پلاستیکی، چوبی و یا شیشه ای باشد، ولیکن درحال حاضر بیشتر از نمونه های پلاستیکی که روی آن ها باشیشه پوشیده می شود کاربرد دارد. پس شستشو و آماده سازی نمونه ها برای مطالعه و نگهداری آن ها را در سل های تک و یا سه حفره نگهداری می کنند.

ابعاد: 72*28

نوع سل: تک حفره و سه حفره

رنگ: سفید و مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.